Nasze piłkarki i piłkarze trzecie w turnieju piłkarskim

W dniach 23 i 24 wrzesnia 2019r. w Rudkach odbyły się Turnieje Piiłkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Nowa Słupia w kategorii dziewcząt i chłopców. Oba nasze zawodniczki i zawodnicy ukończyli na trzeciej pozycji.

Do rywalizacji w turnieju dziewcząt zgłosiło się 5 drużyn ze szkół w Starej Słupi, Mirocic, Jeleniowa, Rudek i Jeziorka. Zawody odbyły się systemem ,,każdy z każdym". Naszą szkołę reprezentowały: Diana Świderska, Anna Binkowska, Gabriela Staszkowska, Joanna Nowak, Ilona Nowak, Malwina Kurpińska, Joanna Mikulko, Tatiana Metryka, Dominika Skobel, Gabriela Bzymek, Julia Kaczmarska i Zuzanna Rola.

Dzień później rywalizowali chłopcy pośród 7 placówek z terenu gminy Nowa Słupia. Tym razem rozgrywki odbyły się w dwóch grupach. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wiktor Agatowski, Karol Sikora, Wiktor Stępień, Krystian Binkowski, Radosław Styczeń, Mateusz Dwojewski, Dominik Styczeń, Maciej Wrona, Łukasz Sikora, Piotr Nowak i Michał Nowak. Opiekunem naszych zawodniczek i zawodników była Pani Joanna Rogula Dziekan.