Spotkanie ze Świętym Mikołajem

"Bo jest taki dzień, gdy spełnia się każdy sen. Wszystkie dzieci mocno wierzą w to....."

6 grudnia 2019 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Od rana przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście Świętego Mikołaja! Wreszcie rozbrzmiały dzwoneczki i zjawił się długo wyczekiwany gość. Dzieci serdecznie powitały Św. Mikołaja, zaprosiły Go do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. W podziękowaniu za prezenty przedszkolaki wręczyły Mikołajowi laurkę. Wszyscy obecni zatroszczyli się o wyjątkowego gościa, częstując Go szklanką mleka i piernikami - aby miał siłę na dalszą podróż.                             Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na Niego będą bardzo grzeczne!