Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Nowa Słupia

Jak co roku w październiku w Zespole Szkół w Rudkach został rozegrany Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Nowa Słupia.  Zmagania odbyły się na boisku ORLIK.

Szkoły podstawowe swój turniej rozegrały 11.10.2013 r.

W tej kategorii udział wzięło 4 szkoły z terenu gminy:

SP Jeziorko

SP Stara Słupia

SP Jeleniów

SP Rudki

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Wyniki meczy przedstawiały się następująco: Stara Słupia – Jeleniów 3:0, Rudki – Jeziorko 8:0, Stara Słupia – Jeziorko 5:0, Stara Słupia - Rudki 0:8, Jeleniów – Jeziorko 2:2, Rudki - Jeleniów 5:0.

Klasyfikacja:

I miejsce SP Rudki

II miejsce SP Stara Słupia

III miejsce SP Jeleniów

IV miejsce SP Jeziorko

Słodki poczęstunek dla zawodników ufundował Pan Jarosław Binkowski właściciel piekarni „Złoty Kłos”

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali puchary i nagrody rzeczowe w postaci piłek ufundowane przez Wójta Gminy Nowa Słupia Pana Wiesława Gałkę. W kategorii Szkół Podstawowych nagrody wręczał osobiście Wójt Gminy Nowa Słupia Pan Wiesław Gałka wraz z radnym gminy Panem Przemysławem Stelmaszczykiem.