Przedstawienie jasełkowe

22 grudnia 2015 r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Jeziorku wystawiły Jasełka. Jak co roku przedstawienie było przygotowane z wielkim kunsztem. Podczas uroczystości przedszkolaki, po raz kolejny, zaprezentowały swoje wybitne umiejętności aktorskie. Z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w grane przez siebie role, pięknie i głośno śpiewały dziecięce kolędy. Dzieci ujęły zgromadzoną publiczność swoim wdziękiem i naturalną swobodą.

Obsada:

Maryja – Amelia Styczeń

Józef – Wiktor Paduch

Trzej Królowie – Wojciech Figiel, Kamil Marzec, Kacper Wzorek

Diabełek – Maciej Zięba

Aniołki – Amelia Dekiel, Amelia Binkowska, Nikola Staszkowska, Klaudia Dadziak, Kinga Bzymek, Patrycja Rola, Klaudia Szubart, Zuzanna Loranty, Lena Binkowska

Pastuszkowie – Mikołaj Marzec, Bartosz Dwojewski, Alan Bzymek, Oliwier Rak, Igor Dadziak, Igor Wojciechowski, Piotr Kurpiński, Piotr Lesisz, Krystian Zieliński

Dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom, którzy podjęli trud przygotowania kostiumów i rekwizytów dla dzieci. Dziękujemy również uczennicy klasy I Nadii Dekiel za pomoc podczas występu.

Aby obejrzeć film w trybie pełnoekranowym kliknij tutaj